22Mar
Standard Post with Image

Çanakkale Savaşı Objeleri KTO Karatay’da

Konya Ticaret Odası (KTO) Karatay Üniversitesi tarafından 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102'nci yıl dönümü etkinlikleri kapsamında “Çanakkale Savaş Objeleri ve Resim Sergisi” açıldı.

Görüntüle
22Mar
Standard Post with Image

Üniversitemizde 25. Yıl Dönümünde "Hocalı Katliamı" Konuşuldu

KTO Karatay Üniversitesi, Azerbaycan sınırları içinde bulunan Dağlık Karabağ Bölgesi’nin Hocalı Kasabası’nda bundan 25 yıl önce yaşanan ve insanlık tarihinin en kara günlerinden biri olan "Hocalı Katliamı"nın konuşulduğu programa "KTO Karatay Sohbetleri" kapsamında  ev sahipliği yaptı.

Görüntüle
20Mar
Standard Post with Image

Tarihçi Prof.Dr.Arabacı, Çanakkale Cephesi’nin Bilinmeyenlerini Anlattı

Konya Ticaret Odası (KTO) Karatay Üniversitesi tarafından Çanakkale Zaferi’nin 102. Yıl Dönümü dolayısıyla NEÜ Öğretim Üyesi Prof. Dr. Caner Arabacı’nın konuşmacı olarak katıldığı “18 Mart Çanakkale Geçilmez” adlı konferans düzenlendi.

Görüntüle
16Mar
Standard Post with Image

Üniversitemizde Tıpta Kariyer Günleri

KTO Karatay Üniversitesi “14 Mart Tıp Bayramı” etkinlikleri kapsamında “Tıpta Kariyer Günleri” programını düzenleyerek bilim alanında önemli çalışmalar yapmış akademisyenler ile tıp öğrencilerini buluşturdu.

Görüntüle
15Mar
Standard Post with Image

Üniversitemiz, SOBE Vakfı Temsilcisini Ağırladı

Selçuklu Otizmli Bireyler Eğitim Vakfı (SOBE) Koordinatörü Psikolog Fatma Güllüoğlu Birer tarafından KTO Karatay Üniversitesi’nde “Otizmli Çocuk ve SOBE” konulu seminer düzenlendi. Seminere Çocuk Gelişimi Bölümü öğrencileri ile akademisyenler katıldı.

Görüntüle
14Mar
Standard Post with Image

Üniversitemizde İnşaat Mühendisliği Öğrencilerinin Baret Heyecanı

Konya Ticaret Odası (KTO) Karatay Üniversitesi Yapı Topluluğu tarafından Yapı Günleri ve İnşaat Mühendisleri Günü Baret Takma Töreni düzenlendi.

Görüntüle
14Mar
Standard Post with Image

Üniversitemiz 14 Mart Tıp Bayramı Kutlandı

14 Mart Tıp Bayramı dolasıyla Mevlana Kültür Merkezi Sultan Veled Salonu’nda kutlama programı yapıldı. Programa KTO Karatay Üniversitesi’ni temsilen KTO Karatay Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Taner Ziylan katıldı.

Görüntüle
10Mar
Standard Post with Image

KTO Karatay Üniversitesi’nde “Kadın ve Kadın Girişimci” konuşuldu

İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” dolayısıyla Güzel Sanatlar Fakültesi’nin katkıları ile “Kadın ve Kadın Girişimci” konulu sergi açtı.

Görüntüle