03May
Standard Post with Image

Üniversitemizde "Kariyer ve Gelişim Zirvesi '17" Başladı

Üniversitemizin bu yıl ikincisini düzenlediği, şirketler ile öğrenciler arasında etkili bir köprü olan Kariyer ve Gelişim Zirvesi ‘17, Üniversitemiz kampüsünde yoğun bir katılımla başladı

Görüntüle
29Nis
Standard Post with Image

UNİKOP Patent 2017’de 123 Buluş Sergilendi

TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde, ‘Konya Endüstri Zirvesi’ ile birlikte düzenlenen KOP Bölgesi Üniversiteler Birliği (UNİKOP) Patent 2017 etkinliği, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ’nün katılımıyla gerçekleşti.

Görüntüle
21Nis
Standard Post with Image

KTO Karatay’da “Konya’da Yaşayan Suriyeliler: Güncel Sorunlar ve Çözüm Önerileri Çalıştayı”

“Konya’da Yaşayan Suriyeliler: Güncel Sorunlar ve Çözüm Önerileri Çalıştayı” KTO Karatay Üniversitesi ve UNİKOPiş birliği ile KTO Karatay Üniversitesi’nde düzenlendi.

Görüntüle
20Nis
Standard Post with Image

KTO Karatay’dan Liseler Arası Ödüllü Bilgi Yarışması

Tarihi misyonu gereği gençleri üniversite ortamı ile tanıştırmanın yanı sıra araştırmacılığa yönelmelerini, belirli bir hedefe odaklanarak farkındalıklarını artırmaları amaçlayan KTO Karatay Üniversitesi, liseler arası Umre ve Bosna Hersek Turu ödüllü bilgi yarışması düzenliyor.

Görüntüle
20Nis
Standard Post with Image

KTO Karatay Üniversitesi’nden Üç Prestij Eser Daha

KTO Karatay Üniversitesi Yayıncılık ve Yapımcılık İktisadi İşletmesi (KAR-YAY) son olarak, II. Uluslararası İslam Ticaret Hukuku Kongresi “Günümüzdeki Meseleler”, “İslam Dünyasında Vakıflar” ve “İslam Hukukuna Giriş” kitaplarını literatüre kazandırdı.

Görüntüle
18Nis
Standard Post with Image

Prof. Dr. Emre Alkin, Tecrübelerini KTO Karataylı Öğrencilerle Paylaştı

Üniversitemiz, Konya Tesisat ve İnşaat Malzemecileri Derneği (KONTİMDER) iş birliği ile düzenlenen “Türkiye’nin Geleceği Parlaktır” adlı programda bu kez de Kemerburgaz Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Ekonomist Prof. Dr. Emre Alkin’i öğrencilerle buluşturdu.

Görüntüle
10Nis
Standard Post with Image

KTO Karatay Öğrencilerinden Halep ve İdlib İçin Kermes

Konya Ticaret Odası (KTO) Karatay Üniversitesi, insanlık dramının yaşandığı Halep ve İdlib’deki sivillere yardım ulaştırmak amacıyla üniversite kampüs alanında kermes düzenledi.

Görüntüle
07Nis
Standard Post with Image

“Yerel Rekabet, Gün Geçtikçe Artmaktadır”

Rekabet Kurumu Başkanı Prof. Dr. Ömer Torlak, Konya Ticaret Odası (KTO) Karatay Üniversitesi'nde katıldığı “Piyasa, Rekabet ve Ahlak” konulu konferansta gençlerle bir araya geldi.

Görüntüle