07Nis
Standard Post with Image

“Yerel Rekabet, Gün Geçtikçe Artmaktadır”

Rekabet Kurumu Başkanı Prof. Dr. Ömer Torlak, Konya Ticaret Odası (KTO) Karatay Üniversitesi'nde katıldığı “Piyasa, Rekabet ve Ahlak” konulu konferansta gençlerle bir araya geldi.

Görüntüle
07Nis
Standard Post with Image

'Anadolu ve Mitoloji' Sergisi Sanatseverle Buluştu

KTO Karatay Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Resim Bölümü Başkanı Prof. Dr. Canan Deliduman, 'Anadolu ve Mitoloji' isimli 7'nci kişisel resim sergisini Vakıfbank Genel Müdürlük Sanat Galerisi'nde sanatseverlerle buluşturdu.

Görüntüle
05Nis
Standard Post with Image

Atiker Konyasporlu Şahiner, Kanserde Farkındalığa Dikkat Çekti

KTO Karatay Üniversitesi Sağlık Bilimleri Yüksekokulu   1-7 Nisan Kanser Haftası etkinlikleri kapsamında “Kanserde Farkındalık” oluşturulması amacıyla etkinliklerini sürdürüyor.

Görüntüle
04Nis
Standard Post with Image

Tıp Fakültesi Öğrenci Kongresi’nde KTO Karatay Başarısı

NEÜ Meram Tıp Fakültesi tarafından 24-26 Mart tarihlerinde Konya’da  düzenlenen Meram Tıp Fakültesi Öğrenci Kongresi’ne Konya KTO Karatay Üniversitesi, gerçekleştirdiği bilimsel çalışmalarla damga vurdu.

Görüntüle
04Nis
Standard Post with Image

Suriyeli Tıp Öğrencisi Kardeşler Ülkelerindeki Acılara "Merhem" Olmak İstiyor

KTO Karatay Üniversitesinde tam burslu olarak tıp eğitimi alan Suriyeli Ela ve Abdülkerim Karaahmet kardeşler, bir an önce mesleğe atılarak ülkelerindeki acılara "merhem" olmak istiyor.

Görüntüle
03Nis
Standard Post with Image

KTO Karatay Üniversitesi Kansere Dikkat Çekti

Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu'nda Atiker Konyaspsor-Bursaspor maçında kanserle mücadeleye dikkat çekildi. Atiker Konyasporlu futbolcular  seremoniye “Kanserin Farkındayız” yazılı afişle çıktı. KTO Karatay Üniversitesi’nin dikkat çektiği mücadeleye Atiker Konyaspor Kulübü, futbolcular ve taraftarlar da katıldı.

Görüntüle
31Mar
Standard Post with Image

Kütüphaneler Haftası’nda KTO Karatay’da “Direniş Karatay” Konuşuldu

Kütüphaneler Haftası KTO Karatay Üniversitesi’nde çeşitli etkinliklerle kutlandı. Kampüs alanına bırakılan kitapların “Birlikte Kitap Okuyalım” faaliyeti adı altında öğrenciler tarafından okunmasıyla başlayan etkinlikler Yazar Selman Kayabaşı’nın katıldığı söyleşi ve imza günü ile devam etti.

Görüntüle
24Mar
Standard Post with Image

Üniversitemiz ve Meram Anadolu Lisesi Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

Konya Ticaret Odası (KTO) Karatay Üniversitesi ve Meram Anadolu Lisesi arasında eğitim, kültür ve sosyal faaliyetlerin iş birliği içerisinde düzenlenmesine yönelik protokol imzalandı.

Görüntüle