KTO Karatay Üniversitesi İşletme Topluluğu geleceğe yönelik adımlarında, ‘yarattığı farklılıklarla ulusal ve uluslararası alanda lider bir öğrenci topluluğu olmak’ düşüncesini taşımaktadır.

KTO Karatay Üniversitesi İşletme Topluluğu düzenlediği çeşitli etkinliklerle ulusal ve uluslararası alanda etkili bir iletişim ortamı sağlamayı, öğrencilerle akademisyenler ve iş dünyasındaki profesyoneller arasında bilgi akışı sağlamayı, ulaştığı kitlenin bilgi birikimini arttırmak, kişisel gelişimine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Karatay İşletme Topluluğu olarak planladığımız etkinliklerimiz;

Söyleşi ve Seminerler (İİBFmezunu olup, alanında uzmanlaşmış, kariyerinin zirvesindeki isimleri konukedip, tecrübelerini dinlemek.)

Geziler (Şirket Gezileri, KurumZiyaretleri)

Topluluklarla paydaş etkinlikler(Köy okulu projesi, Huzur evi vs.)

“İLETİŞİMİN 360 DERECESİ” Başlıklısöyleşi etkinliğimiz ile alanında uzmanlaşmış, İstanbul Üniversitesi İşletmemezunu, TÜBİTAK İletişim Merkezi Müdürü Sayın Ömer Faruk KENDİRCİ Bey’i konukederek, tecrübelerini ve iletişime dair bilgilerini dinledik.

Şu anda planlamakta olduğumuzetkinlikler içerisinde Kariyer Zirvesi olarak online konferans ve söyleşiler, KamuKurumları ve Özel sektör şirket gezileri gibi planlamalar yaparak ve paydaştopluluklarla birlikte birçok etkinlik ve proje çalışması yapmaktayız.

Topluluk Başkanı: Alperen EĞER

Mail: [email protected]

Topluluk Danışmanı: Arş. Gör. Hamide SELÇUK

Mail: [email protected]