Özel Yetenek Sınavı

Detaylı Bilgi

Lisansüstü Başvuruları Başladı!

Detaylı Bilgi

KTO Karataylılar Yurtdışı Dil Bursu İle İngiltere'de!

Detaylı Bilgi

Konukevi Kayıtları Başladı

Detaylı Bilgi

/
Tamamen Yerli Diriliş 1251e  TÜBİTAKtan “En İyi Görsel Tasarım” Ödülü

Tamamen Yerli Diriliş 1251’e TÜBİTAK’tan “En İyi Görsel Tasarım” Ödülü

KTO Karatay Üniversitesi AR-GE Topluluğu, tamamen yerli tasarım ve üretim olan “Diriliş 1251” adlı elektrikli araç ile “En İyi Görsel Tasarım” ödülünün sahibi oldu.

Sosyal Bilimlerin Merkezi Üniversite, KTO Karatay

Sosyal Bilimlerin Merkezi Üniversite, KTO Karatay

Hedefi daima toplumun, eğitim kurumlarının ve iş dünyasının ihtiyaç duyduğu nitelikli insan gücünü yetiştirmek olan Konya Ticaret Odası (KTO) Karatay Üniversitesi, sosyal bilimler alanında da Sosyal ve Beşerî Bilimler Fakültesi aracılığı ile çeşitli bölümlerde aynı hedefe hizmet ederek eğitime yön veriyor.

Uzman Odyologlar KTO Karatay Üniversitesinde Yetişiyor

Uzman Odyologlar KTO Karatay Üniversitesinde Yetişiyor

Odyoloji alanında ulusal ve uluslararası kabul edilmiş donanımlı eğitimle ve nitelikli akademik kadrosuyla KTO Karatay Üniversitesi uzman odyologları hayata hazırlıyor. Aynı zamanda üniversitede bulunan laboratuvarlar, geleceğin odyologlarına teori ile pratiği bir arada deneyimleme fırsatı veriyor.

Geleceğin Bilim İnsanları  KTO Karatayda Yetişiyor

Geleceğin Bilim İnsanları KTO Karatay’da Yetişiyor

Türkiye’nin A+ üniversiteleri arasında yer alan Konya Ticaret Odası (KTO) Karatay Üniversitesi Mühendislik Fakültesinde de ufukları genişletmeye, yüksek katma değerli, yoğun teknolojik üretim gerçekleştirebilecek mühendisler yetiştirmeye devam ediyor.